Ana Sayfa Cami Eksenli Haberler Diğer Haberler Facebook Grup Sayfası Cami Temsil Heyeti Cami Hesap Numarası  İletişim
 

KÖREZ MAHALLESİ CAMİİ VE KUR'AN HİZMETLERİ İÇİN YARDIMLARINIZI ESİRGEMEYİNİZ...!

 

 

Ana Sayfa

Cami Eksenli Haber

 Diğer Haberler

Facebook Sayfası

Müftülük Haber

Bölgeden Haber

Videolar

Albümler

Yazılar

 

إِنَّمَا يَعْمُرُ مَسَاجِدَ اللّهِ مَنْ آمَنَ بِاللّهِ وَالْيَوْمِ الآخِرِ وَأَقَامَ الصَّلاَةَ وَآتَى الزَّكَاةَ وَلَمْ يَخْشَ إِلاَّ اللّهَ فَعَسَى أُوْلَئِكَ أَن يَكُونُواْ مِنَ الْمُهْتَدِينَ

"Allah’ın mescitlerini, ancak Allah’a ve ahiret gününe inanan, namazı dosdoğru kılan, zekâtı veren ve Allah’tan başkasından korkmayan kimseler imar eder. İşte onların doğru yolu bulanlardan olmaları umulur." (Tevbe Suresi:18)

H A B E R L E R
13.Geleneksel Arife Günü Programı Düzenlendi
Toki'de Geleneksel İftar Programının İkincisi Düzenlendi
Camimizin dış mantolama çalışmaları tamamlandı
2015 yılı kesin hesap değerlendirme toplantısı yapıldı
Diğer haber ve paylaşımlarımızı "Vakfıkebir Körez Mahallesi" adıyla açılan  facebook grup sayfamızdan takip edebilirsiniz.
 

Tüm Haberler İçin Tıklayınız...

F A Y D A L I   Y A Z I L A R

Çocuklarımızın Kur’an Eğitimi İslam'da kabir ziyareti ve adabı

Körez Mahallemizin Değerli Sakinleri!

2010 yılının sekizinci ayında Mahalle Cami'inde göreve başladım.

İlk iş olarak cami ve müştemilatının bakım, onarım ve ihtiyaçlarının temini ile cami hizmetlerinin etkin ve verimli yürütülmesi amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığımızın Cami İhtiyaçlarının Temini ile ilgili Görev Ve Çalışma Yönergesi  124. maddesine istinaden beş kişiden oluşan "Cami Temsil Heyeti"ni oluşturduk.

   Cami Temsil Heyeti üyelerimiz, Mahalle Muhtarımız ve siz vatandaşlarımızla birlikte el ele vererek, faydalı hizmetler yapmaya gayret ediyoruz.

    Gelip geçici olduğumuz şu kısacık dünya hayatında faydalı çalışma ve hizmetlerle Allah'ın rızasına, insanların da duasına layık olabilmek amacıyla, yaptıklarımız ve yapacaklarımız dünya ve ahirette bizim için mutluluk vesilesi olacaktır diye ümit ediyoruz.

    Takdir edersiniz ki, başarı ve muvaffakiyet birlik beraberlik içerisinde kolektif bir çalışma ile mümkündür. Bu güne kadar yapılanlar nasıl ki birlikteliğin ortaya çıkardığı güzelliklerse, bundan sonra yapılacak olanlar da yine birlikte gayret göstermenin sonucu, arkamızdan gelecek olanların bizleri hayırla yad etmelerine vesile olacak çalışmalar olarak hatırlanacaktır.

    Teknolojinin getirdiği imkanlardan istifade ederek; "Körez Mahalle Camii" adına hazırladığımız bu sayfada, özellikle Cami ve Kur'an Kursu eksenli çalışma ve hizmetlerimizi sizlerle paylaşmak suretiyle, hayır hizmetlere sizlerin de katılımlarınızı sağlamayı amaçlıyoruz.

     Diğer haber ve paylaşımlarımızı "Vakfıkebir Körez Mahallesi" adıyla açtığımız facebook grup sayfamızdan takip edebilirsiniz.

    İyi niyetli ve yapıcı, öneri ve görüşlerinize açık olduğumu belirtirken, maddi ve manevi yardım ve desteklerinizi esirgememeniz dileklerimle hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Mithat GÜDÜ
İmam-Hatip
Tel: 0535 980 73 64  /   Web: www.dogruhaber61.com   ve   www.mithatgudu.com

E-Posta: mithat_gudu@hotmail.com